Finansowanie dla firm

 

 

Polskie małe przedsiębiorstwa mają poważne kłopoty z pozyskaniem pieniędzy na działalność. Zdobycie kredytu obrotowego, inwestycyjnego, czy leasingu na korzystnych warunkach jest niezwykle trudne i czasochłonne. Na dodatek procedury bankowe dla przedsiębiorców są z reguły skomplikowane i kryją w sobie wiele pułapek.

Na szczęście jest wyjście!

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców Polska Agencja Rozwoju Przemysłu wdrożyła projekt mający pomóc właścicielom mikro i małych firm w zdobyciu kapitału. Realizację programu PARP powierzył firmie Multispektrum, której eksperci będą wyszukiwać najlepsze oferty na rynku.

Ty też możesz skorzystać z tej okazji.

Jeśli prowadzisz firmę zatrudniającą mniej niż 50 osób, potrzebujesz kredytu, leasingu, faktoringu – Multispektrum może Ci pomóc. Zgłoś się już dziś. Ilość miejsc w projekcie ograniczona.

Realizacja projektu dla usługobiorcy jest całkowicie bezpłatna.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

regulaminem

 

Akredytacja obejmuje udział w projekcie „Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie finansowania zwrotnego dla mikro- i małych przedsiębiorców”. Poddziałanie 2.2.1 POKL: Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności.
WAŻNE!
Usługi jakie możecie Państwo uzyskać w ramach projektu „Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie finansowania zwrotnego dla mikro- i małych przedsiębiorców” są ewidencjonowane, co wiąże się z koniecznością uzyskania danych osobowych Klienta (PESEL, NIP, numer PKD przedmiotu działalności, pozostałe dane osobowe) i wyrażenia przez niego zgody na przetwarzanie danych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883).

 

Możesz także zadzwonić lub wysłać maila:

MULTISPEKTRUM Sp. z o.o.
Centrum Finansowo – Kredytowe
ul. Złota 61 lok. 108
00-819 Warszawa
tel. (22) 403 89 82 do 84
fax. (22) 403 89 85
finansowaniezwrotne@multispektrum.pl

Jeszcze nie jesteś zdecydowany?

Dowiedz się więcej

Szczegóły i cele projektu

O realizacji usługi